Showlight

OFERTA


REPORTAŻ ŚLUBNY

Podczas reportażu ślubnego staram się uchwycić emocje towarzyszące Wam w tym najpiękniejszym dla Was dniu. Zależy mi na tym aby Para Młoda czuła się swobodnie, naturalnie i nie była skrępowana moją obecnością. Pracuję dyskretnie dzięki czemu czujecie się dobrze. Zdjęcia, które ode mnie otrzymujecie poddaję starannemu opracowaniu graficznemu i retuszowi, dbając o każdy szczegół na każdej fotografii. Do prezentacji Waszych zdjęć proponuję najwyższej jakości albumy ze skóry, wykonywane na indywidualne zamówienie.

W ramach reportażu otrzymujecie:
– 100 stronnicowy album klasyczny w formacie 28x28cm ze zdjęciami
– sesję plenerową w dniu ślubu
– 250 zdjęć po obróbce graficznej, w pełnej rozdzielczości, na płycie DVD w specjalnie zaprojektowanym dla Państwa pudełku
– galerię internetową z 250 zdjęciami pod hasłem dostępną na www.mfirszt.pl zwykle już 2-3 tygodnie po ślubie, przez 3 miesiące
– wszystkie udane zdjęcia (zwykle 400-700 sztuk) w postaci wglądówek (800x600px). Możliwość wyboru spośród nich dodatkowych zdjęć do obróbki graficznej za 10zł od sztuki

Klasyczny album można za dopłatą zamienić na przepiękną fotoksięgę w formacie 30x45cm z 60 stronami. Aby uzyskać informacje o cenie proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.


PLENER ŚLUBNY LUB NARZECZEŃSKI

Plener narzeczeński jest doskonałym uzupełnieniem fotoreportażu ślubnego. W trakcie sesji narzeczeńskiej stosuję typowe dla sesji plenerowych lampy, softboxy, parasolki itp. Mimo iż sama sesja narzeczeńska nie jest bezpośrednio związana z ceremonią ślubną, to jest wyjątkowo istotna dla dalszego przebiegu prac fotograficznych.

Dzięki niej mają Państwo okazję do oswojenia się z obiektywem. W czasie pleneru narzeczeńskiego zapoznają też Państwo ze stylem mojej pracy, co znacznie ułatwia współpracę w dniu ślubu, gdyż moja obecność i obecność obiektywu nie stresuje już Państwa. Ważne jest też, że otrzymują Państwo świetną pamiątkę z okresu narzeczeńskiego, którą można wykorzystać na przykład do stworzenia oryginalnych pamiątek dla gości weselnych. Na sesję narzeczeńską trzeba przeznaczyć od 2-4 godzin.


W ramach 2-4 godzinnej sesji plenerowej otrzymujecie Państwo:
– wszystkie udane zdjęcia po obróbce graficznej, w pełnej rozdzielczości, na płytcie DVD w specjalnie zaprojektowanym dla Państwa pudełku (co najmniej 20 zdjęć)
– galerię internetową z wybranymi zdjęciami pod hasłem dostępna na www.mfirszt.pl zwykle do tygodnia od sesji
– 20 odbitek w formacie 15×23cm


ZDJĘCIA RODZINNE

Fotografia rodzinna jest wyjątkowym rodzajem fotografii – wspólnie spędzone chwile, ulotne emocje jakie nam towarzyszą, z pewnością warto zamknąć w pięknych kadrach i zatrzymać na zawsze.

Zdjęcia dokumentują historię rodziny, sprawiają, że po latach są niezastąpioną pamiątką, którą będą Państwo pokazywać swoim dzieciom, wnukom i prawnukom. Dobrze wykonany portret rodzinny to zdecydowanie ważny element każdej rodziny. Oferuję Państwu kompleksową, chwytającą za serce, a jednocześnie wykonaną w pełni profesjonalnie rodzinną sesję zdjęciową. Moim celem jest wykonanie dla Państwa takich zdjęć, które Was zachwycą i sprawią, że co jakiś czas będziecie sięgać po album. Sesja rodzinna może trwać nawet 8 godzin.

W ramach sesji rodzinnej otrzymujecie Państwo:
– wszystkie udane zdjęcia po obróbce graficznej, w pełnej rozdzielczości, na płytcie DVD w specjalnie zaprojektowanym dla Państwa pudełku (co najmniej 40 zdjęć)
– galerię internetową z wybranymi zdjęciami pod hasłem dostępna na www.mfirszt.pl zwykle do tygodnia od sesji
– 20 odbitek w formacie 15×23cm


SESJA PORTRETOWA


Chcąc uciec od sztampowych zdjęć studyjnych oferuję głównie sesje w plenerze, ale również w wynajętym ekskluzywnym miejscu bądź w domu klienta, aby stworzyć swobodną, intymną atmosferę. Przy tego typu sesjach rekomenduję skorzystać z usług fryzjerki oraz makijażystki, która dołoży wszelakich starań, aby ta sesja była dla Ciebie jeszcze bardziej wyjątkowa.
W ramach sesji portretowej otrzymujecie Państwo:
– 5-20 zdjęć w pełnej rozdzielczości, na płytcie DVD w specjalnie zaprojektowanym dla Państwa pudełku
- 10 odbitek passe-partout w formacie 20×30cm w pudełku
– galerię internetową z wybranymi zdjęciami pod hasłem dostępna na www.mfirszt.pl zwykle do tygodnia od sesji


REPORTAŻE SPORTOWE

Reportaże sportowe polegają przede wszystkim na przekazaniu informacji na temat przebiegu imprezy oraz emocji jakie towarzyszą różnym dziedziną sportowym.


Dobry reportaż sportowy to taki, który opowiadając o wydarzeniach podczas rywalizacji jest w stanie oddać również emocje jakie odczuwają zgromadzeni kibice.

W zależności od reportażu otrzymują Państwo:
- 50-300 zdjęc w pełnej rozdzielczości, na płytcie DVD
- galerię internetową z wybranymi zdjęciami pod hasłem dostępna na www.mfirszt.pl zwykle do dwóch tygodni od sesjiGRAFIKA


Oprócz fotografii oferuję również projektowanie różnego rodzaju grafik na banery, plakaty, vlepki itp. Do każdorazowego projektu podchodzę indywidualnie.ALBUMYDodatkowo można zamówić luksusowe albumy ręcznie wykonane z wysokiej jakości skór naturalnych, ekologicznych i płótna, pudełka na zdjęcia, pen drive i płyty, obrazy na płótnie, obrazy na piankach i wiele innych.